Elektrik Davullar için K

Popüler davulcular tarafından dijital davulların benimsenmesi her zamankinden daha çok olmaktadır ve bilhassa elektronik davul takımlarının dokunsal verisi ve ses kalitesi daha da gerçekci oldukca bu daha da artış göstermektedir. Sesin birden değiştirilebilmesi ve istenen her ses şiddetinde çalınabilmesi ve mikrofon derdi olmaması iyi noktalar olarak yükselmekte ve geri dönüşler olumlu olmaktadır. Eskiden sadece akustik davul çalan davulcuların artan orandaki topluluğu ya kendi akustik takımlarına elektronik takım ilave ederek ya da tamamen elektronik takımlara dönüş yaparak bu yükselen kategoriye daha fazla kredibilite sağlamaktadırlar.     

Daha fazlası için

Elektronik davul takımının sesinin doğru şekilde üretilmesi zorlu bir görev olmaktadır. Olağanüstü geçişleri, simbalin yüksek frekanslarını uyarlamak için frekans çıkışlarını barındırabilmek için ve yeterli davul vurgusunu üretebilmek için sistemde dinamik boşluk payı bulunmalıdır.  K ailesi bu zorluğa göğüs germek için hazır bulunmakta olup, stüdyo kalitesinde davullar ile davulcuyu, orkestra üyelerini ve seyircileri kapsayacaktır. 

Konser davul miksinin ful etkisini arayan davulcular için bilhassa K Ailesi subwooferları enterasan olacaktır. K-Sub’ın küçük ayak izini veya KW181’in alçak frekans uzatmasını seçin.  Her ikisi de favoriniz olan bir çift K Ailesi üst kutuları ile kullanmak üzere çiftli giriş ve çıkışlar sunmaktadır. 

K Ailesi hoparlörler, elektronik davulunuz için stüdyo kalitesinde takviye sunmakta ve  1000 watlık saf D sınıfı güç ile sadece sahnedeki diğer müzisyenlere etkin bir şekilde ritm ve destek sağlayabilmekte olmayıp, dinleme alanının tümü için tonların sürekliliğini ve tüm frekans aralığını da aynı zamanda sağlamaktadır.

Elde edilebilecek faydalara bir bakış:

  • Tam kapsamlı, performans ses  şiddetlerinde hassas çoğaltım.
  • DMT Teknolojisi kullanımı ile daha basık eksen dışı tepki elde edilebilmektedir  - bunun neticesi olarak da, sahnede hareket halindeyken daha daha çok anlaşılabilen ses ve stereo çiftlisi kullanırken daha geniş stereo imgeleme.
  • 10” & 12” modellerinde Zemin Takozu veya Dikme montaj opsiyonları.
  •   Stereo üstlükler ile kullanım sağlayan ve çiftli giriş ve döngü içi çıkışlar bulunan çiftli 12” ve tekli 18“ subwoofer modelleri subwoofer opsiyonları dahilince bulunmaktadır.  
  • Üzerinde bulunan iki kanallı mikser  (bir Mikrofon Girişi dahil) eşzamanlı enstruman amp ve sahne monitor kullanımına olanak sağlamaktadır.
  • Miksleme konsolu girişlerine kolay bağlantı için geçiş bağlantıları ve miksli çıkışlar bulunmaktadır.
  • Sahne “miksinizin” ses şiddetini  Expression Ayak Pedalı* ile kontrol edin.